Connecticut

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Connecticut

Nemovitosti na prodej v Connecticutu

Connecticut hraničí na jih s Long Island Sound, na západě s New Yorkem, na sever s Massachusetts a na východě s Rhode Island.

Stav Connecticutu dokonale představuje kouzlo Nové Anglie, oblasti šesti států na atlantickém pobřeží Spojených států. Trh s nemovitostmi v Connecticutu je velmi prosperující. Mezi nejvyhledávanější umístění nemovitostí na prodej v Connecticutu patří Greenwich, Darien, New Haven, Hartford, Westport, New Canaan a Bridgeport. Jen Greenwich měl výhradní právo prodat nejdražší rodinný dům ve Spojených státech. Greenwich je navíc známé mnoha hosty na Wall Street a jejich jachty, a proto se může pochlubit jedním z nejbohatších čtvrtí ve Spojených státech s řadou luxusních domů, bytů a nemovitostí k prodeji v Connecticutu. Nejbohatším městem v Connecticutu je Nový Kanaán. Toto malebné město má zelené parky a typické budovy nové Anglie, stejně jako skvělé restaurace a elegantní obchody. Město Westport je velmi oblíbené u mnoha umělců a spisovatelů a je známé svými hudebními místy, uměleckými galeriemi a obchody se starožitnostmi. Hartford, hlavní město státu a města slavného spisovatele Mark Twain, je sofistikované městské centrum, které nabízí luxusní bytové domy, apartmány v mrakodrapech a vily. Totéž lze říci i pro město New Haven, domov Yale University. V Connecticutu se výrazná urbanistická kultura mísí s elegancí krajiny. Jeho kopce s bukolické pastviny, jeho okouzlující nábřeží a jeho blízkost k městům Bostonu a New Yorku dělají Connecticut ideálním místem k nákupu nemovitosti k prodeji v Connecticutu.

Vlastnosti prodejních cen v Connecticutu v tomto čtvrtletí nadále rostly, což potvrdilo zájem o skutečně mimořádné vlastnosti. Ceny nemovitostí Fairfield County vzrostly téměř na 3,6 milionu dolarů, což představuje meziroční nárůst o 5%. Ve městech Greenwich a Fairfield došlo k nárůstu celkového prodeje o více než 2 miliony dolarů, zatímco zbytek státu zaznamenal v tomto cenovém rozpětí 9% pokles prodeje rodinných domů.

Největší zisky meziročně jsou ve městech East Windsor, Greenwich, New Haven, Simsbury a Westport.

Třetí čtvrtletí bude skutečným testem pro trh s nemovitostmi v roce 2018 a jakýkoli nárůst nabídky pomůže udržet krok s poptávkou kupujících na konkurenčním trhu.

  •  
    Přechod do Connecticutu. Zahraniční a žijí v Connecticutu

      Amerika: pro mnohé je to stále ten sen v šuplíku, který chcete dosáhnout od života, pro ostatní, vzdálenou a nedosažitelnou touhu. Pro nás v Realigro? Možnost zabavit! Ano! Dnes jsme se rozhodli dát malou pomoc těm, kteří by chtěli investovat do nemovitosti, ale obávají se, že jim vzniknou obro ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 4616

Prodat Jiné (Obyvání), Connecticut, Fairfield County, Bridgeport, Bridgeport

17,108,350.24CZK
Prodat
Jiné (Obyvání)

278 m²
3000 sq ft, Velikost pozemku: 0,21 Acres, 4 ložnice, 2 ½ lázně, Prádelna, Foyer, paluba,
Cod. 3546

Prodat Více než 5 pokojů, Connecticut, Hartford, Hartford, Hartford

9,624,650.09CZK
Prodat
Více než 5 pokojů

1600 m²
Velké investice 2 obsazené coop jednotek, předseda horní budově East Side. Obrovský růstový potenciál
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB